ТОП-10 іграшок, щоб розважити дитину

ТОП-10 іграшок, щоб розважити дитину

Маленькі діти кожну секунду пізнають світ, відкриваючи для себе все нові і нові можливості. Більшість практичних навичок видобувається в форматі гри, що дозволяє дитині проводити час одночасно захоплююче і з максимальною користю. На вибір від разных виробників є величезний асортимент іграшок. Тому, якщо потрібно зробити подарунок з нагоди свята або просто тому, що виникло бажання зробити дитині приємне, порадувати його новинкою, в пору розгубитися серед представленого мноніття. Щоб простіше вирішити цю задачу, достатньо розуміти, які вимоги в цілому позначені при виборі розвиваючих матеріалів та іграшок. Зазвичай батьки і родичі ставлять пріоритет такі критерії, як безпека, екологічність, увлекательность, функціональність, а також те, яку саме користь надає та чи інша іграшка, предмет. Пропонуємо огляд декількох варіантів, які точно сподобаються не тільки малечі, а й дорослим, адже в ТОП рейтинг потрапили моделі для різного віку. 

 Бизикубдля дівчинки рожевий

Ідеальний подарунок для дівчинки, щоб вона з задоволенням освоювала нові життєво необхідні навички — бизикуб в рожевому кольорі. Модель виготовлена з якісного та   экологически чистого дерева. Час, проведений за заняттями з цією іграшкою, не викличе небезпек. Хоча виробник і попереджає, що краще все ж давати її під наглядом батьків.

Бизиборд для дівчинки має більше 25 цікавих зон. Маля зможе ознайомитися з пристроєм стрілочних годин, пройти хитромудрі ппро віком лабіринти, покрутити різнокольорові   шестерні, включати різні лампочки і перемикачі. Щоб гра була ще більш захоплюючою, бизиборд оснащений музичним супроводом.
 


Бизибордз дерева універсальний

Ця модель також представлена великою різноманітністю робочих зон для вивчення. Проте її особливість у тому, що вона ідеально підійде як хлопчикам, так і дівчаткам. Виробник не   використовує штучні барвники. Основу становить тільки ретельно відібране і зачищене дерево.

В комплектації цього бизикуба є стрілочний годинник. Також малюки зможуть з подивом відкривати для себе різні цифри і отримувати задоволення від того, які загадки приховані за   ними. Різнокольоровий ксилофон точно не залишиться без уваги і допоможе розвивати музичний звук, вчитися розрізняти різні тони. Є в цій моделі та цікаві лабіринти для розвитку   логіки, а також елементи для дрібної і великої моторики, які є важливою основою для розвитку мовлення. Цей бизикуб варто купити дітям від 1 року до 3 років. 

 Кольоровий бизикуб Чі Де

Ця модель займе малюка точно не на кілька хвилин. За рахунок великої кількості елементів і робочих поверхонь, а також яскравого забарвлення, він не набридне надто швидко.   Малюк час від часу буде прагнути пізнати нові предмети, які розташєни на всіх сторонах бизиборда.

В основі цієї моделі — натуральне, екологічно чисте дерево і абсолютно безпечні фарби. Тому переживати про те, що є якась загроза для малюка під час гри, точно не варто.

З деякими елементами дитина з легкостью розбереться сам. Інші ж краще пізнавати разом з батьками, які пояснять призначення та принцип дії. Тобто цей яскравий бизиборд —   відмінне рішення для саморозвитку дитини, і для того, щоб підвищити довіру в сім'ї за захоплюючою совместной грою. Бизибордбудиночок

Якщо дітям наймолодшого віку від 1 року достатньо і гранично простої моделі, щоб захопити з на кілька десятків хвилин, то хлопцям від 3 років вже хочеться більшого   різноманіття.  Тому і складність бизиборда повинна бути відповідна.

Будиночок з натурального дерева, пофарбованого безпечними, екологічними фарбами в яскраві тони, — відмінна можливість для батьків вивільнити трохи часу, поки малюк   захоплено займається саморозвитком, вивчаючи всі елементи красивого будиночка.

Всі поверхні цієї моделі задіяні під різні предмети: різні лабіринти, рахунки, ксилофон, замочки здатні захопити дитину від 3 років на довгий час. Завдяки такій іграшці малюк не   тільки зможе отримати радісні емоції під час занять, а й реальні практичні навички у невимушеній формі. Як тільки він надалі побачить такі ж предмети у своєму будинку, і вже буде   знати, як їх застосовувати — його захопленню не буде меж.


 Бизиборддля хлопчиків

Переглядаючи опис та фото цієї модягли, відразу ж стає зрозуміло, що вона тематична. Не тільки вибране кольорове оформлення — класичний блакитний тон для хлопчиків, а й   наповнення всіх поверхонь сприяє розвитку специфічних чоловічих навичок.

Все в цьому виробі абсолютно:

        натуральне дерево в основі;

        безпечні екологічні фарби, якими покрита основа бизиборда;

        комплектація, в якій є елементи для розвитку цілеспрямованості, стійкості, логіки, тямовитості.

Адекватна і ціна, враховуючи якість виготовлення бизиборда, яка точно не стане перешкодою для покупки настільки цікавого і корисного подарунка для дитини від 3 років.


 

 Бизиборддля дівчинки

Чим старше стає дитина, тим складніші та індивідуальні заняття та іграшки йому потрібні. Тому компактний бизикуб, рассчитанный на дітей від 1 до 3 років точно не підійде, якщо   це дівчинка старше 4 років. А от спеціальний бизиборд, виконаний в рожевому кольорі, — 100% буде в самий раз.

Така іграшка здатна привернути увагу навіть на цілу годину, а може і більше. Все залежить від рівня розвитку дитини, його фантазії та пізнавального інтересу. Завдання в цьому   бизиборде більш складні, відповідні віку. Щоб дитині було максимально зручно з ним звертатися, необхідно надійно зафіксувати бизиборд на будь-якій стіні.

 

 Будиночокдля дівчаток

Ще одна модель у формі будиночка призначена виключно для дівчаток. На це вказують пофарбовані в рожевий колір поверхні. Виробник рекомендує івикористовувати її дітям від 8   місяців і до 5 років. Однак оптимально купити такий подарунок дівчинці віком від 3 років, щоб вона сповна оцінила всі елементи і отримала від цього задоволення в процесі гри.

Турбуватися про якість виготовлення точно не варто, ведь репутація виробника Чи Де бездоганна. В його асортименті представлено вироби з натурального дерева, а фарби   використовуються лише натуральні та екологічно чисті.

Мурашині ферми

Якщо потрібно поліпшити взаємини між дітьми і дорослими, а також долучити їх до любові і бережного ставлення до природи, тваринам, однозначно варто замовити мурашину ферму. Звичайно, це не купівля собаки або кішки, однак і догляд за мурахами буде не таким обтяжливим.

Мурашині ферми — це прекрасна візможность в не надто обтяжливою і навіть захоплюючій формі навчити дитину відповідальності. Більш того, процес спостереження за мурашками, їх укладом життя, як розвивається колонія, буде цікавим і пізнавальним не тільки для дітей. Дорослі наверняка також проявлять свій інтерес. Тому сміливо можна стверджувати, що мурашина ферма — це сімейна іграшка, яка допоможе зміцнити стосунки.

На вибір, залежно від віку дитини і досвіду, можна вибрати мурашині ферми різної комплектації і розмірів. Популярний виробник ChiDe пропонує набори:

       Максимум;  

       Медіум;       

       Мікро.         

Починати краще з комплекту мікро, щоб тверезо оцінити свої можливості і перспективи для розширення масштабів такого хобі.

Супутні товари

Бізікуб кольоровий 30x30x30 см дерев'яний ChiDe

5

Рейтинг покупців

star star star star star
21
1799 грн.

Пропонуємо вам новий різнокольоровий бізіборд від бренду дитячих іграшок ChiDe. Цей бізіборд зроблений на власному виробництві, тому ми гарантуємо нашим клієнтам безпеку та бездоганну якість. Всі елементи надійно закріплені, тому вже з 6 місяців бізіборд можна давати діткам для гри.

Новий бізикуб - це унікальна іграшка, яку ми виробляємо особисто, яка надає більше 25 зон для взаємодії. У ній є безліч цікавих елементів, таких як годинники, пальчикові лабіринти, різнокольорові шестерні, лампочки, вимикачі та навіть музичні інструменти. Це зручна іграшка, яку можна легко перенести в будь-яке зручне для вас місце.

Але головне - бізикуб дозволяє розвиватися дитині самостійно, покращуючи її здатність мислити та уявляти. Крім того, бізіборд - це відмінний спосіб провести час з дитиною за захоплюючою та розвиваючою грою.

У нашому інтернет-магазині ChiDe ви знайдете безліч корисних іграшок для вашого малюка з 6 місяців.

Останній відгук від Тамара

star star star star star
21

31.03.2024

Дуже дякую за куб, дитина нарешті трохи сидить на місці та перебирає все
Дуже гарна якість та наповнення, і дорослим цікаво))
Всі відгуки
Бізікуб кольоровий 30x30x30 см дерев'яний ChiDe
Бізібудинок 55x30x30 дерев'яний

5

Рейтинг покупців

star star star star star
7
2699 грн. 3199 грн.

Новий бізібудинок. Власне виробництво.

Понад 25 зон для взаємодії:

 • годинник;
 • лабіринти;
 • шестерні;
 • музичні інструменти;
 • лампочка;
 • вимикачі;
 • багато іншого.

Зручний у використанні можна перенести в будь-яке потрібне вам місце.

 • З бізібордом дитина розвивається самостійно.
 • Покращує дрібну моторику.
 • Малюк безперервно вивчає та взаємодіє з різнофункціональними дрібними предметами.
 • Довго не набридає.
 • Одна іграшка може швидко набриднути, а бізидом – це в середньому 22 іграшки в одній.

*Дитина повинна грати з іграшкою тільки під наглядом дорослих. Не залишайте дитину самої разом з іграшкою. Деякі елементи потрібно використовувати разом із дорослими.

Останній відгук від Світлана Петрівна

star star star star star
7

27.03.2024

Обрала для внука такий будиночок. За допомогою такої прекрасної іграшки можна і гратися і розвиватися. Внук одразу придумав ставити машинки в середину будиночка. З шнурівкою поки не справляємось, але все попереду. Дуже корисна штука, можна вчити дитинку зав'язувати взуття. Розетка та вимикач це окрема любов. Дякуємо за роботу
Всі відгуки
Бізібудинок 55x30x30 дерев'яний
-15 %
Формікарій мурашина ферма стартовий комплект "Micro" 18х9 см ChiDe
599 грн.

Формікарій "Micro", найменша мурашина ферма, яку ми виробляємо. Цей макет був розроблений спеціально для невеликих колоній мурашок, які ще не зміцніли. А також для людей, які просто хочуть спробувати себе у ролі мірмікіпера. Ця мурашина ферма може вмістити до 700 мурашок типу Messor Structor.

Характеристики:

 • Розміри 18x9см.
 • Розміри арени 6x7x7см.
 • Одна камера зволоження.
 • Гіпсовий прошарок, залитий навколо камери зволоження.
 • Невеликі прорізи для вентиляції.
 • Є можливість приєднувати нові мурашині ферми.
 • 6 різноманітних яскравих кольорів.
 • Нижній шар із білого акрилу. Завдяки цьому всіх мурах, навіть найменших добре видно.

Завдяки тому, що мурашина ферма виготовлена ​​з прозорого акрилу, можна вільно спостерігати за тим, як мурахи живляться і живуть. У цій моделі арена не велика, тому на ній вільно зможуть розміститися не більше двох декоративних елементів для прикраси. Кожна мурашина ферма Ant-temple добре закривається кришкою, тому можете не хвилюватися, що нові друзі кудись втечуть.

Важливо пам'ятати, кожен вид мурах харчується по-різному. Одним потрібне насіння (messor structor), інші люблять цукрові або медові сиропи (lasius niger), треті більше віддають перевагу білковій їжі. Уважно вивчайте, чим харчується саме ваш вид мурах. Не давайте мурахам їжу, яку вони не вживають у природі, наприклад, заборонено напоювати мурах кока-колою. Докладніше з інформацією про зміст колонії ви можете ознайомитись в інструкції.

Формікарій мурашина ферма стартовий комплект "Micro" 18х9 см ChiDe
Бізікуб 30x30x30см. дерев'яний, рожевий для дівчинки ChiDe

5

Рейтинг покупців

star star star star star
13
1799 грн.

Бізікуб рожевий для дівчинки – це унікальна іграшка власного виробництва, яка надає понад 25 зон для взаємодії. У цій іграшці є стрілки з годинником, різні лабіринти, різнокольорові шестерні, лампочки і вмикачі, а також музичні елементи для розвитку слуху малюка.

З нашим бізикубом ваше маля розвиватиметься самостійно: покращить моторику рук і пальчиків, граючи з маленькими предметами, а також вчитиметься корисним побутовим навичкам, таким як вмикати і вимикати світло, крутити і натискати кнопочки.

Унікальність нашого бізіборду - те, що він не набридає вашому малюку, оскільки це в середньому 14 іграшок в одній.

Важливо відзначити, що іграшкою дитина повинна грати тільки під наглядом дорослого.

З бізикубом від ChiDe ваша дитина отримає численні можливості для розвитку та веселого проведення часу.

Останній відгук від Валерія

star star star star star
13

31.03.2024

Все сподобалось, дякуємо. Вже малюємо, вивчаємо букви та вчимося шнурувати туфельку
Всі відгуки
Бізікуб 30x30x30см. дерев'яний, рожевий для дівчинки ChiDe
Стартовий комплект “Максимум” 25х25 см ChiDe
1099 грн.

Якщо ви давно хотіли знайти нове цікаве хобі, то мурашина ферма стане чудовим варіантом. Вивчайте життя цих розумних комах разом зі своєю родиною, розвивайте свої навички та ставайте успішним мураховодом. Чудовий комплект у якому є все для легкого початку фермерства: - формікарій; - мурахи Женці (королева + кладка яєць + до 25 особин); - піпетка для зволоження; - пінцет; - корм; - антивтеча; - декоративний кольоровий пісок; - кольорові камінці; - інструкція; - перегородки для регуляції розмірів ферми. Формікарій також оснащений великою ареною(місце для основних маніпуляцій з формікарієм), що допомагає у утриманні таких незвичайних улюбленців. Цей комплект створений спеціально, щоб дати чудовий старт у новому хобі. Характеристики: Комплектація: стартовий комплект “Максимум”. Матеріал: акрил Колір: в асортименті Розмір: 25 см на 25 см

Стартовий комплект “Максимум” 25х25 см ChiDe
Стартовий комплект “Медіум” 25х20 см ChiDe
999 грн.

Якщо вам цікаво спробувати, щось нове та незвичне - придивіться до мурашиних ферм. Вивчайте життя цих розумних комах разом зі своєю родиною, розвивайте свої навички та ставайте успішним мураховодом. Чудовий комплект у якому є все для легкого початку фермерства: - формікарій; - мурахи Женці (королева + кладка яєць + до 25 особин); - піпетка для зволоження; - пінцет; - корм; - антивтеча; - декоративний кольоровий пісок; - кольорові камінці; - інструкція; - перегородки для регуляції розмірів ферми. Цей набір створений з урахуванням усіх потреб незвичайних хатніх улюбленців, а яскравий дизайн можна підібрати спеціально під свій інтер'єр. Ферма зроблена з кількох шарів акрилу різного кольору, що допомагає краще роздивитися життя всередині колонії, а також робить її неуразливою до впливу води чи пилу. Характеристики: Комплектація: стартовий комплект Матеріал: акрил Колір: кольровий Розмір: 25 см на 20 см


Стартовий комплект “Медіум” 25х20 см ChiDe
Бізікуб 30*30*30 дерево. Бизиборд. Бізіборд. Бізікуб. Без фарби, максимально натуральний, ChiDe

5

Рейтинг покупців

star star star star star
13
1699 грн.

Вітаємо в інтернет-магазині развиваючих бізібордів для дітей ChiDe!

Ми маємо власне виробництво, і гарантуємо нашим клієнтам наявність доданих товарів на сайт та швидку відправку.

Бізібордами ми займаємося вже понад 4 роки, за цей час ми постійно вдосконалюємо наші продукти. 

Ми маємо понад 10 000 задоволених клієнтів, та продаємо наші продукти у 40 країнах світу.

Наші бізіборди запатентовані і мають всі сертифікати якості.

Наша місія зробити дітей щасливішими, а батькам дати трохи вільного часу.


Розмір бізікуба -30*30*см

Вага - 4 кг

Останній відгук від Юлія

star star star star star
13

31.03.2024

Чудова іграшка для розвитку та гри. Замовили на подарунок і не прогадали. дититинка задоволена
Всі відгуки
Бізікуб 30*30*30 дерево. Бизиборд. Бізіборд. Бізікуб. Без фарби, максимально натуральний, ChiDe
Бізіборд "Рожевий" для дівчинки бізіборд. Бізікуб 70х60
1899 грн.

Сенсорна дошка має дуже привабливий вигляд. Дитина точно буде зацікавлена. На поверхні розташована велика кількість деталей, з якими малюк може грати. В результаті у нього з'являються прості побутові навички: розв'язати шнурки, натиснути кнопку, відчинити дверцята. Також розвивається моторика, фантазія та уява. Малюк зможе самостійно грати протягом тривалого періоду часу, після виконання чергового завдання ставатиме все більш впевненим у собі.

Виготовлений бізіборд із матеріалів, які не викликають алергії. Усі деталі добре закріплені.

Бізіборд "Рожевий" для дівчинки бізіборд. Бізікуб 70х60
Бізідом 55x30x30 см дерев'яний рожевий для дівчаток, ChiDe

5

Рейтинг покупців

star star star star star
7
2699 грн.

Дитячий ігровий комплекс «Бізідом» розроблений для дітей від 8 місяців до 5 років. Цей дерев'яний будиночок є різнофункціональною іграшкою, сприяючою розвитку дрібної моторики і розумових здібностей у дітей.

Особливості і переваги розвиваючого бізіборда-будиночку

У будиночку передбачені більше 25 зон для взаємодії, включаючи годиннички, лабіринти, шестерінки, музичні інструменти, лампочку, вимикачі та інші елементи.

Будиночок рожевого кольору, завдяки колірному виконанню створений спеціально для дівчаток. Він дозволяє дітям грати і досліджувати різноманітні активності, що допомагає їм розвиватися самостійно і покращувати свої навички. Гра з таким комплексом сприяє розвитку дрібної моторики, координації рухів, а також вченню через взаємодію з різними елементами.

Однією з переваг «Бізідому» є портативність його можна легко переносити в різні місця на ваш розсуд. Крім того, він різноманітний і цікавий для дітей, оскільки надає безліч можливостей для гри і взаємодії.

Важливо пам'ятати, що грати з цією іграшкою слід під наглядом дорослих, оскільки деякі елементи можуть зажадати супроводу або спостереження, щоб забезпечити безпеку дитини.

Останній відгук від Софія

star star star star star
7

27.03.2024

Моя принцеса у захваті
Чудово, що можна в середину ховати іграшки
Обрали з сортером, вчимо тепер фігурки.
Дякуємо за сервіс
Всі відгуки
Бізідом 55x30x30 см дерев'яний рожевий для дівчаток, ChiDe
Бізіборд 60*40 см блакитний для хлопчиків Smart Temple

5

Рейтинг покупців

star star star star star
2
1399 грн.

Знайомство доньки або сина з навколишнім світом можна здійснювати різними способами, зокрема через ігровий підхід, і саме для таких ситуацій ідеально підходить бізіборд. Ця унікальна модель, розміром 60 на 40 сантиметрів, надає можливість пізнати багато цікавого про всесвіт та поліпшити роботу тактильної системи, оскільки малюк буде вивчати предмети на дошці, використовуючи дотик. Користуватися цією іграшкою надзвичайно легко, що робить її чудовим вибором для батьків, які бажають аби дитинка пізнавала світ в ігровій формі. 

Ваш малюк буде гратися з різноманітними елементами:

- сортером, що дозволяє виймати окремі деталі та гратися ними окремо;

- різними малюнками, які сховані під однією з ракет;

- металевою кулькою, що переміщується завдяки магніту в лабіринті – для того, щоб її побачити, малюкові потрібно відкрити дверцята другої ракети;

- летючою тарілкою;

- шестернями, рух яких можна зупинити за допомогою шпінгалету.

Ця розвивальна дошка поєднує в собі якісні практичні характеристики та естетичний дизайн, завдяки роботі обдарованих дизайнерів та використанню найкращих матеріалів. Вона має великий запас міцності, безпечна для дитини та зберігає свою захопливість протягом тривалого часу, сприяючи розвитку багатьох корисних навичок. Все це, разом із привабливою ціною, робить бізіборд ідеальним подарунком як для дитини, так і для її батьків!

Останній відгук від Ксенія

star star star star star
2

27.03.2024

Хочу подякувати за чудовий бізіборд. В захваті і діти і дорослі. Це іграшка котра приносить і користь і задоволення.
Всі відгуки
Бізіборд 60*40 см блакитний для хлопчиків Smart Temple

Лідери продажів

Бізікуб 30*30*30 дерево. Бизиборд. Бізіборд. Бізікуб. Без фарби, максимально натуральний, ChiDe
Бізікуб 30*30*30 дерево. Бизиборд. Бізіборд. Бізікуб. Без фарби, максимально натуральний, ChiDe

Вітаємо в інтернет-магазині развиваючих бізібордів для дітей ChiDe!Ми маємо власне виробництво, і га..

stars stars stars stars stars відгуків 13
1699 грн.
Хіт
Бізікуб 30x30x30 см дерев'яний для дітей від 1 року ChiDe
Бізікуб 30x30x30 см дерев'яний для дітей від 1 року ChiDe

Новий бізікуб. Власне виробництво. Понад 25 зон для взаємодії: годинник; лабіринти; шестерні; музичн..

stars stars stars stars stars відгуків 8
1799 грн.
Хіт
Великий ляльковий будиночок для Барбі з меблями рожевий 105х29х72 см ChiDe
Великий ляльковий будиночок для Барбі з меблями рожевий 105х29х72 см ChiDe

Дерев'яний будиночок для ляльок із меблями – мрія кожної дівчинки. Ваша маленька принцеса з нетерпін..

2499 грн.
Хіт
Бізікуб кольоровий 30x30x30 см дерев'яний ChiDe
Бізікуб кольоровий 30x30x30 см дерев'яний ChiDe

Пропонуємо вам новий різнокольоровий бізіборд від бренду дитячих іграшок ChiDe. Цей бізіборд зроблен..

stars stars stars stars stars відгуків 21
1799 грн.
Хіт
Бізібудинок 55x30x30 дерев'яний
Бізібудинок 55x30x30 дерев'яний

Новий бізібудинок. Власне виробництво. Понад 25 зон для взаємодії: годинник; лабіринти; шестерні; му..

stars stars stars stars stars відгуків 7
3199 грн. 2699 грн.
-15 % Хіт