Новинки у категорії Розвиваюча дошка

Розвиваюча петля «Кролик і компанія» 28,5х20х19см, маніпуляційна іграшка для дітей від 12 місяців, ChiDe

Розвиваюча петля «Кролик і компанія» 28,5х20х19см, маніпуляційна іграшка для дітей від 12 місяців, ChiDe

Розвиваюча петля «Кролик і компанія» — ідеальний розвиваючий пристрій для дітей у віці від 1 року. ..

2300 грн.
new
Дерев'яна дошка для маніпуляцій Radio Flaming Anais 28х 20,5х1 см, маніпуляційна дошка для дітей від 9 місяців, ChiDe

Дерев'яна дошка для маніпуляцій Radio Flaming Anais 28х 20,5х1 см, маніпуляційна дошка для дітей від 9 місяців, ChiDe

Ця іграшка, стилізована під радіоприймач в ретро-стилі, має привабливий рожевий колір і легко кріпи..

2050 грн.
new
Маніпуляційне колесо EASY BUSY "Цукерковий світ" 20 см, розвиваюча ігрова дошка для дітей від 2 років, ChiDe

Маніпуляційне колесо EASY BUSY "Цукерковий світ" 20 см, розвиваюча ігрова дошка для дітей від 2 років, ChiDe

Практична і кругла дошка для маніпуляцій стає відмінною супутницею для довгих поїздок на автомобілі..

2100 грн.
new
Жовте маніпуляційне колесо EASY BUSY 20 см, розвиваюча ігрова дошка для дітей від 2 років, ChiDe

Жовте маніпуляційне колесо EASY BUSY 20 см, розвиваюча ігрова дошка для дітей від 2 років, ChiDe

Практична і кругла дошка для маніпуляцій стає відмінною супутницею для довгих поїздок на автомобілі..

2100 грн.
new
Маніпуляційне колесо FUNNY SPINN «Зелений спокій» 30 см, розвиваюча ігрова дошка для дітей від 3 років, ChiDe

Маніпуляційне колесо FUNNY SPINN «Зелений спокій» 30 см, розвиваюча ігрова дошка для дітей від 3 років, ChiDe

 Ігрова дошка з елементами, що обертаються, стає ідеальним інструментом для розвитку дрібної м..

3600 грн.
new

Коли дитина щаслива, щаслива і мама. А ще більше посмішки в його очах з'являється після придбання нової іграшки. Кожен малюк, особливо маленька принцеса, мріє мати у своєму арсеналі ляльковий будиночок. Це настільки цікава, захоплююча і багатофункціональна іграшка, що від неї захоплюються багато діток, у тому числі гіперактивні та непосидючі. Дорогі мами, порадуйте синочка чи доньку, замовте ігрові лялькові будиночки! Від їхньої різноманітності Ви та Ваші малюки будуть у захваті, адже вони відрізняються розмірами, типами конструкцій, використовуваними матеріалами, призначенням, художніми цінностями, дизайном. Подаруйте своєму малюкові незабутні емоції!

Чому важливо купити дитині ляльковий будиночок: роль іграшки у його розвитку

Ляльковий будиночок купити

Багато експертів стверджують, що ляльковий будиночок слід купити дитині не тільки для того, щоб вона весело проводила час. І вони мають рацію! Ви побачите, наскільки позитивно впливає ця іграшка на розвиток Вашої дитини. Він зможе вивчити предмети інтер'єру, назви меблів, правильне розташування. А якщо до даної конструкції передбачена ще й дорога для автомобілів, то Ви зможете швидко пояснити дитині правила дорожнього руху. Ляльковий будиночок Україна коштує ще тому, що з його допомогою Вам вдасться прищепити малюку основи етикету, правильне господарювання, правила поведінки, поняття про здоровий спосіб життя. Під час гри Ви можете за допомогою ляльок продемонструвати не тільки веселі моменти, а й ситуації, що викликають почуття хвилювання. Наприклад, Ви можете обіграти похід до лікаря, виконання обов'язкових неприємних справ по дому. Таким чином у майбутньому Ваш малюк зможе набагато простіше пережити негативні емоції та почасти від них звільнитися.
Ляльковий будиночок з меблями – це ще показник того, як дитина сприймає сімейні стосунки у своєму світі. Під час гри уважні до деталей мами, напевно, помітять знайомі ситуації, адже малюк першочергово бере приклад з них. Ви також звернули увагу на модель поведінки Вашої дитини? Покажіть за допомогою ляльок, як приймаєте гостей, проводите вільний час у родинному колі, робите прибирання, готуєте їсти, ходите по магазинах і займаєтеся іншими звичайними справами.
Купивши ляльковий будиночок для лол, барбі та інших ляльок, Вам вдасться розвинути у свого сина чи доньки дрібну моторику, мислення, уяву. Не менш важливим є щеплення почуття смаку. З дитинства у малюка з'являється шанс навчитися правильно поєднувати предмети за формою, кольором, призначенням.
Ваш синочок чи донька будуть у захваті від спільної гри! А незабаром їм захочеться проводити час самостійно, адже так цікаво спостерігати за поведінкою та способом життя улюблених іграшок, котрі живуть у великому котеджі мрії! Ви можете вибрати як традиційні, так і оригінальні конструкції зі світловими та звуковими ефектами.

Причини купити ляльковий будиночок у магазині Чайд!


Якщо у Вас виникло бажання придбати великий ляльковий будинок для барбі, лол та інших героїв, тоді Вам варто звернутися до нашого інтернет-магазину іграшок chide.com.ua. У нашому каталозі представлений широкий асортимент дитячих лялькових будиночків. Кожна з них особлива, як ваше маленьке диво! Мамочки, не сумнівайтеся, що всі дитячі іграшки ChiDe, у тому числі будиночки для ляльок, які пропонуємо ми мають такі переваги:Ляльковий будиночок Україна купити

  1. Екологічна безпека. Ви, напевно, хвилюєтеся за здоров'я свого малюка. Будьте певні, ми теж. Саме тому виготовляються лялькові будиночки із натурального дерева. Вони не обробляються хімічними добавками та іншими шкідливими домішками.
  2. Універсальність. Ляльковий будиночок з меблями Ви можете купити для дітей різних вікових категорій. Все передбачено! У конструкціях для дітей від 1 до 3 років відсутні дрібні деталі. А для старших дітей будиночки пропонуються з меблями, різними предметами інтер'єру, побутовими приладами, технікою та іншим. Їм обов'язково буде цікаво змінювати обстановку та облаштовувати затишне гніздечко так, як вони хочуть самі. А Ви, своєю чергою, можете їм у цьому допомогти!
  3. Стильний дизайн. Наш інтернет магазин іграшок для малюків Чайд реалізує лише гарні лялькові будиночки. Вони можуть пропонуватися в різних колірних відтінках та стильовому виконанні, тому Вам буде з чого вибрати. Великим попитом користуються моделі зі звуковим супроводом та світловими ефектами.
  4. Доступною ціновою політикою. Ми хочемо, щоб Ви ще подбали про себе, тому намагаємось заощадити Ваші гроші. Так як наша компанія Чайд є їх безпосереднім виробником, то коштують іграшки недорого.
  5. Можливістю доставки не лише по Україні. Ми дбаємо про дітей з різних куточків світу. І якщо дитина захотіла таку іграшку, то чому б її не доставити туди, де вона живе? Ми готові втілити мрії дітей у реальність!

Дорогі мами! Магазин Чайд - це можливість забезпечити Вашій дитині не тільки веселе, але й корисне проведення часу. А ще ми гарантуємо завжди відмінний настрій, позитивні емоції у Вашого маленького щастя А що ще потрібно? Купити сучасний ляльковий будиночок – це допомогти розробити у дитини почуття стилю та смаку, прищепити любов малюка до порядку, гарного виховання, ввічливості, самостійності. Пам'ятайте, що модель поведінки у сім'ї формується з самого дитинства. А завдяки ляльковому будиночку Вам вдасться пояснити своєму синові чи доньці багато життєвих моментів, допомогти створити ідеальну сім'ю в майбутньому!