Бізіборди розвиваючі дошки

Новинки у категорії Товари для дому з дерева

Оригінальна ключниця в передпокій дерев'яна 15х27 см ChiDe

Оригінальна ключниця в передпокій дерев'яна 15х27 см ChiDe

Настінна ключниця являє собою практичний і зручний спосіб для зберігання ключів. Таким чином вони за..

499 грн.
new
Ключниця в передпокій в кольорі натурального дерева з написом 18х25 см ChiDe

Ключниця в передпокій в кольорі натурального дерева з написом 18х25 см ChiDe

Настінні Ключниці з дерева – Це прекрасний варіант для естетичного і дуже зручного зберігання ключів..

490 грн.
new
Ключниця в передпокій в кольорі натурального дерева 4 гачка 12х27 см ChiDe

Ключниця в передпокій в кольорі натурального дерева 4 гачка 12х27 см ChiDe

Ключниця-відмінний спосіб не тільки організації місця для ключів, але ще і прикраса простору. Дана м..

490 грн.
new
Ключниця в передпокій дерев'яна з написом 15х18 см ChiDe

Ключниця в передпокій дерев'яна з написом 15х18 см ChiDe

Прикраси для дому можуть бути не тільки красивими, але і практичними – це твердження відноситься і д..

590 грн.
new
Ключниця в передпокій коричнева комбінована дерев'яна 4 гачка 35х20 см ChiDe

Ключниця в передпокій коричнева комбінована дерев'яна 4 гачка 35х20 см ChiDe

Оригінальна настінна дерев'яна ключниця-пазл прекрасно виконує функції органайзера для ключів, і доп..

590 грн.
new

Шановні матусі! Ми розуміємо, наскільки для Вас важливий активний і правильний розвиток дитини. Ви радієте, коли Ваш малюк робить перші кроки, каже перші слова. А ще більше Ви будете щасливою тоді, коли маленьке янголятко активно розвиватиметься, вивчатиме щось нове. Для цього ми, магазин іграшок для дітей Чайд, рекомендуємо Вам бізіборди розвиваючі дошки для дітей купити. Це не просто дерев'яні стенди з прикріпленими елементами, а ціле джерело користі. Ви будете приємно здивовані, коли Ваше маля не відкине цей виріб убік, як інші іграшки, а буде із задоволенням ним гратись.

 

Бізіборд розвиваюча дошка: відкрийте для дитини цілий світ знань!

Бізіборд розвиваюча дошка

Бізіборди розвиваючі дошки для дітей дозволяють дитині вивчати нові елементи, ознайомлюватися з їх призначенням та функціоналом. Переважно до дерев'яного стенду кріпляться такі деталі:

 • фурнітура для одягу (гудзики, замки, блискавки та інше);
 • розетки та вимикачі;
 • елементи дверей (ручки, замки, скоби та інше);
 • ланцюги;
 • прості побутові прилади та інші елементи.

Усі прикріплені деталі виконують певні функції. Ви тільки уявіть, як дитина їх торкатиметься та намагатиметься зрозуміти принцип роботи кожного виробу. Її крихітні ручки намагатимуться зробити всілякі маніпуляції з метою досягнення конкретної мети. Бізіборди розвиваючі дошки для дітей - не просто веселе та цікаве проведення часу! Для найменших це джерело нерозвіданих предметів та дій. Купіть малюкові цю цікаву конструкцію! Вона не тільки розважає, а й розвиває такі позитивні якості:

 1. Самостійність. Дозвольте малюкові доторкнутися до всіх елементів, відчути їх у крихітних ручках. Бізіборди розвиваючі дошки допомагають дитині зосередитися і незабаром досягти бажаної мети.
 2. Посидючість. Ваша дитина активна? Це, звичайно, добре, але все ж таки дайте їй можливість зосередитися на чомусь одному, а саме на бізіборді. Вона не відволікатиметься, адже перед нею відкриється зовсім інший світ.
 3. Сенсорику. За допомогою пальців ручок малюк торкатиметься поверхонь, що відрізняються за фактурою, текстурою.
 4. Дрібну та крупну моторику. Коли дитина використовує бізидоски, у неї задіяні не тільки крихітні пальчики ручок, але й плечові, ліктьові суглоби.
 5. Ознайомлення з цифрами. Пропонується іграшка для дітей з матеріалами для лічби. Навчіть малюка рахувати самостійно! А бізіборд Вам у цьому допоможе!
 6. Дослідження найпростіших побутових приладів. Дошка для дітей з розетками і вимикачами, лампочками і проводами познайомить Ваше маленьке диво з необхідними в повсякденному житті предметами і навчить ними користуватися.

Дошки для дітей, дорогі мами, також дають Вам можливість займатися буденними справами. Малюк не шукатиме пригод вдома, а зосередиться на ще незвіданому бізіборді.

 

Основні причини бізіборди розвиваючі дошки для дітей купити!

 бізіборди розвиваючі дошки для дітей купити

Якщо ви вирішили дошку для дітей купити, то однозначно прийняли правильне рішення. Вибравши її, ви не просто подаруєте дитині цікаву іграшку, а познайомите її зі світом, що її оточує. За допомогою такого виробу малюк активно розвиватиметься і вивчатиме щось нове. Бізіборд - це справжнє джерело користі та радості! Подаруйте його своєму маленькому чуду! На нашому сайті chide.com.ua Ви знайдете багатий вибір розвиваючих дощок для дітей різної статі та віку. Дерев'яні іграшки ChiDe створюються з любов'ю та урахуванням особливостей розвитку дітей. Ми впевнені, що вони Вам та вашому маленькому диву обов'язково сподобаються!