Доставка, оплата, повернення.

доставка і оплата ігрушокМи, інтернет магазин дитячих дерев'яних іграшок ChiDe, пропонуємо Вашій увазі цікаві та корисні, яскраві та оригінальні товари. Вони виготовляються із натурального дерева, тому є абсолютно безпечними. Для їх створення ми застосовуємо інноваційні технології, що позитивно позначається на дизайні та функціях кожного виробу. Щоб переконатися, наскільки захоплюючими є наші іграшки для дітей, Вам слід їх замовити.


Іграшки для дітей: правила оплати та доставки

Доставка іграшок здійснюється Новою Поштою та УкрПоштою по всій Україні. Ми також пропонуємо замовити товари для мешканців інших країн. Наш інтернет магазин дитячих іграшок додатково надає послугу самовивезення. Для цього Вам слід звернутись за адресою: вул. Інструментальна 11, офіс 3, Чернігів, Україна.

Сплатити за дерев'яні іграшки, які власноруч виробляє наша компанія, ми пропонуємо різними способами, серед яких:

  1. Готівкою при отриманні. Після детального огляду товару Ви можете здійснити плату прямо в поштовому відділенні.
  2. Під час оформлення замовлення. Такий метод є більш швидким та вигідним. Гроші відправляються на нашу банківську картку. Кошти Ви можете внести як за допомогою терміналу, так і через інтернет-банкінг.

Важливо знати! Ми дбаємо про Вас, шановні батьки, та Ваших юних дослідників, тому пропонуємо вигідну доставку. При купівлі мурашиних ферм у розмірі від 1300 грн. та бізібордів на суму від 3000 грн. вона здійснюється абсолютно безкоштовно. Наш магазин сплачує вартість послуг транспортних компаній.


Чим наш інтернет-магазин дитячих іграшок особливий? (Правила повернення та обміну)

Кожна іграшка з доставкою перед відправкою перевіряється. Але навіть за наявності незначних дефектів, які можуть виникнути у процесі перевезення, ми повертаємо гроші або робимо обмін товару.

У нас дитячі іграшки купити вигідно, тому що діє послуга обміну та повернення товару протягом 14 днів з моменту покупки. Вкрай важливо, щоб виріб знаходився в початковому стані. Жодних пошкоджень бути не повинно!

Як бачите, дерев'яні розвиваючі іграшки купити Україна у нас дуже просто! Перегляньте уважно каталог, оформіть замовлення та чекайте… Відправлення проводяться щодня до 14:00 (окрім неділі). Ласкаво просимо до нас, у магазин, де реалізуються тільки корисні та цікаві іграшки для Ваших діток!