Бізіборди будиночки

Новинки у категорії Товари для дому з дерева

Оригінальна ключниця в передпокій дерев'яна 15х27 см ChiDe

Оригінальна ключниця в передпокій дерев'яна 15х27 см ChiDe

Настінна ключниця являє собою практичний і зручний спосіб для зберігання ключів. Таким чином вони за..

499 грн.
new
Ключниця в передпокій в кольорі натурального дерева з написом 18х25 см ChiDe

Ключниця в передпокій в кольорі натурального дерева з написом 18х25 см ChiDe

Настінні Ключниці з дерева – Це прекрасний варіант для естетичного і дуже зручного зберігання ключів..

490 грн.
new
Ключниця в передпокій в кольорі натурального дерева 4 гачка 12х27 см ChiDe

Ключниця в передпокій в кольорі натурального дерева 4 гачка 12х27 см ChiDe

Ключниця-відмінний спосіб не тільки організації місця для ключів, але ще і прикраса простору. Дана м..

490 грн.
new
Ключниця в передпокій дерев'яна з написом 15х18 см ChiDe

Ключниця в передпокій дерев'яна з написом 15х18 см ChiDe

Прикраси для дому можуть бути не тільки красивими, але і практичними – це твердження відноситься і д..

590 грн.
new
Ключниця в передпокій коричнева комбінована дерев'яна 4 гачка 35х20 см ChiDe

Ключниця в передпокій коричнева комбінована дерев'яна 4 гачка 35х20 см ChiDe

Оригінальна настінна дерев'яна ключниця-пазл прекрасно виконує функції органайзера для ключів, і доп..

590 грн.
new

Дорогі батьки, ми знаємо, наскільки для Вас важливий активний розвиток Вашого малюка. Ви завжди радієте, коли він робить перші кроки, вимовляє перші слова. Ви захоплюєтеся, коли Ваш син чи донька намагається повторювати за Вами деякі дії! Щоб дозвілля Вашого маленького дива було не тільки веселим і цікавим, але й корисним, Вам варто купити дитячий розвиваючий будиночок. Ні, це не просто конструкція, до якої прикріплені різні елементи, а цілий ігровий комплекс! Бізіборди будиночки дають Вашій дитині можливість у розважальній формі вивчати безпечні об'єкти для самостійного дослідження.


Бізідім - цілий ігровий комплекс для активного розвитку та веселого проведення часу!

Ми, інтернет магазин дерев'яних іграшок Чайд, пропонуємо Вам, шановні мами та тати, купити бізідім. Він оснащується безліччю зон для взаємодії. Їх налічується понад 25 штук. Будиночки бізіборди доповнюються такими об'єктами для дослідження:

бізіборди доміки
 • годинниками;
 • лабіринтами;
 • музичними інструментами;
 • шестернями;
 • замками та ключами;
 • вимикачами та розетками;
 • лампочками;
 • шестернями та іншими корисними елементами.

А ще наші розвиваючі будиночки бізіборди багатофункціональні. Вони відкриваються, завдяки чому всередині них Ваші дітки можуть зберігати дрібні іграшки. Зручно, чи не так? Наші розвиваючі будиночки для дітей дуже зручні та прості у використанні. Їх можна легко перенести з одного місця в інше або взяти з собою під час подорожей.

Бізідім - це функціональний і корисний ігровий комплекс, який не лише дозволяє вивчити принцип роботи різних об'єктів, а й виконує такі корисні функции:

 1. Розвиває дрібну та крупну моторику. Ви тільки придивіться до того, як Ваше диво торкається деталей. У цей момент у нього активується робота не лише пальчиків ручок, а й суглобів, м'язів.
 2. Допомагає дитині стати самостійною. Погодьтеся, що коли Ви зайняті і не можете приділити час своєму маленькому диву, дитина починає вередувати. Повірте, запропонувавши їй гру з бізідомом, вона забуде про нудьгу! Вашому малюкові буде цікаво вивчати різні об'єкти та самостійно усвідомлювати їх принцип дії, функції.
 3. Позитивно впливає інтелект малюка. Дайте дитині можливість самостійно розібратися із функціями представлених об'єктів. Вона буде задоволена, коли зрозуміє, як відкрити дверцята, використовувати вимикач або розетку, успішно пройти лабіринт.
 4. Не набридає. Завдяки тому, що наші бізіборди розвиваючі будиночки для дітей мають більше 25 зон для взаємодій, вони не стануть для Вашого малюка нудними. Він завжди проводитиме час поруч із багатофункціональним та корисним ігровим комплексом.

Наші іграшки з дерева ChiDe цікаві та оригінальні! Граючи з ними, Ваша дитина завжди буде у відмінному настрої. Йому сподобається весь час досліджувати нові елементи та демонструвати їх принцип роботи Вам, шановні батьки!


До якого віку можна купити бізідім?

Наші товари для дітей Chi De, у тому числі бізідоміки, універсальні. У нас представлені вироби для дітей різних вікових категорій. Для наймолодших дослідників ми пропонуємо купити найпростіші конструкції. Дітям від 2 років буде цікаво проводити час поруч зі складними ігровими комплексами, оснащеними безліччю функціональних об'єктів. Розвиваючі будиночки підходять малюкам від 6 місяців до шкільного віку. Жодних строгих вікових обмежень немає! Порадуйте синочка чи донечку корисними та цікавими іграшками, які не набридають і біля яких Ваш малюк буде весело відпочивати! Дозвольте вашому малюку проводити час з користю! І Ви побачите, наскільки позитивно бізідомики впливатимуть на його розвиток!