Dungeons and Dragons/Настільна гра

Новинки у категорії Товари для дому з дерева

Оригінальна ключниця в передпокій дерев'яна 15х27 см ChiDe

Оригінальна ключниця в передпокій дерев'яна 15х27 см ChiDe

Настінна ключниця являє собою практичний і зручний спосіб для зберігання ключів. Таким чином вони за..

499 грн.
new
Ключниця в передпокій в кольорі натурального дерева з написом 18х25 см ChiDe

Ключниця в передпокій в кольорі натурального дерева з написом 18х25 см ChiDe

Настінні Ключниці з дерева – Це прекрасний варіант для естетичного і дуже зручного зберігання ключів..

490 грн.
new
Ключниця в передпокій в кольорі натурального дерева 4 гачка 12х27 см ChiDe

Ключниця в передпокій в кольорі натурального дерева 4 гачка 12х27 см ChiDe

Ключниця-відмінний спосіб не тільки організації місця для ключів, але ще і прикраса простору. Дана м..

490 грн.
new
Ключниця в передпокій дерев'яна з написом 15х18 см ChiDe

Ключниця в передпокій дерев'яна з написом 15х18 см ChiDe

Прикраси для дому можуть бути не тільки красивими, але і практичними – це твердження відноситься і д..

590 грн.
new
Ключниця в передпокій коричнева комбінована дерев'яна 4 гачка 35х20 см ChiDe

Ключниця в передпокій коричнева комбінована дерев'яна 4 гачка 35х20 см ChiDe

Оригінальна настінна дерев'яна ключниця-пазл прекрасно виконує функції органайзера для ключів, і доп..

590 грн.
new

У категорії Dungeons and Dragons представлені товари для любителів захоплюючої настільної гри Dungeons and Dragons (Підземелля та дракони, D&D, ДнД). Це знаменита на весь світ рольова гра, в процесі якої учасники вибудовують сюжетну лінію за бажанням – за допомогою дій своїх персонажів. Вся краса ігрового процесу полягає в тому, що неможливо передбачити результат - кожен діє на власний розсуд, реакція на дії інших персонажів непередбачувана.

У грі обов'язково є ведучий – це майстер, який уважно відстежує сюжетну лінію, відповідає за всіх персонажів – їх зустрічі, взаємодію, поведінку за різних обставин. По ходу гри постійно виникають питання, спірні ситуації, вирішити які майстер може відразу, чи шукає рішення у численних підказках правил.

Візуально-ігровий процес може виглядати як завгодно – це залежить від бажань учасників. Ті, хто часто розважається, проводячи час за грою D&D, вважають за краще придбати всілякі атрибути, що перетворюють ігровий процес на ефектну, феєричну виставу.

Представлені в розділі позиції витончених атрибутів для гри в Dungeons and Dragons – це ті предмети, які зроблять ігровий процес візуально привабливим, додають шарму і драйву. Всі аксесуари виготовлені з натурального, добре обробленого дерева, декоровані оригінальними малюнками, виконаними методом лазерного гравіювання. Нюанси оформлення та кольорова гама в асортименті.

Будь-який предмет із запропонованих позицій може стати чудовим подарунком для рідних, близьких, колег по роботі. Це оригінальний, красивий, престижний та корисний презент – зрозуміло, для тих, хто захоплюється настільними іграми.

Найширший вибір – Дощ майстра Dungeon Master. Розкішна складна ширма, яка стане в нагоді ведучому не тільки для демонстрації свого статусу, а й для зберігання інформації. Крім того, майстер може нагнітати інтригу, приховуючи свої дії за дошкою. У зібраному вигляді ширма компактна, що дуже зручно для зберігання. Можна вибирати дошку з різними малюнками та написами, різних кольорів.

У комплекті з дошкою йде Книга ведучого Dnd s5, яка містить корисну інформацію для створення історій. Книга має три розділи. Перший присвячений тонкощам створення всесвіту – у якому діятимуть персонажі. Існує кілька готових проєктів таких всесвітів. Але дозволяється не сліпо дотримуватися правил, а змінювати їх на власний розсуд. Або навіть створювати власні світи, несхожі на жодний із запропонованих – держави, народи, богів, монстрів, вигадувати різні події.

У другому розділі описуються способи побудови сценарію – знову можна скористатися готовими варіантами або вигадувати свої. Описуються можливі персонажі та події, методи складання карт. Використовуються багатогранні кубики та таблиці.

Правила третього розділу регламентують умови створення монстрів, проведення битв, зміну стану персонажів за різних обставин.

Ще одна ефектна та корисна річ у каталозі розділу – шикарна дерев'яна скринька у вигляді книги – своєрідне сховище для зберігання всіляких речей (ручок, олівців, документів, блокнотів, біжутерії), у тому числі аксесуарів настільних ігор.

Є в асортименті й додаткові предмети для гри - ігрові жетони, набори токенів, оцінювальні карти, дошки з переліком правил таверни DnD, картковий стіл Гвінта, піднос для гральних кісток у вигляді старовинної вежі.

Предмети не вимагають спеціального догляду – достатньо протирати їх м'якою тканиною.