Dungeons and Dragons/Настільна гра

Новинки у категорії Бізіборди

Дерев'яний пазл з алфавітом 34х30х3,5 см, розвиваюча дошка з буквами для дітей від ChiDe

Дерев'яний пазл з алфавітом 34х30х3,5 см, розвиваюча дошка з буквами для дітей від ChiDe

Дерев'яні пазли-азбуки — це унікальний спосіб об'єднати навчання і розвагу у дусі методу Монтессорі..

1550 грн.
new
Дерев'яний розвиваючий пазл з ім’ям 27х10 см від ChiDe

Дерев'яний розвиваючий пазл з ім’ям 27х10 см від ChiDe

Цей дерев'яний пазл — справжній витвір мистецтва, тому що в кожному виробі такий важливий не лише м..

800 грн.
new
Дерев'яний розвиваючий пазл «Годинник» 23х25 см від ChiDe

Дерев'яний розвиваючий пазл «Годинник» 23х25 см від ChiDe

Дерев'яний розвиваючий пазл «Годинник» — не просто іграшка, а універсальний інструмент навчання як..

1550 грн.
new
Дерев'яний розвиваючий пазл «Кольоровий сортер» від ChiDe

Дерев'яний розвиваючий пазл «Кольоровий сортер» від ChiDe

Дерев'яний розвиваючий пазл-сортер з різноколірними фігурами не лише іграшка, але і повноцінний інс..

1020 грн.
new
Дерев'яний розвиваючий пазл-сортер «Кольори» від ChiDe

Дерев'яний розвиваючий пазл-сортер «Кольори» від ChiDe

Дерев'яний розвиваючий пазл-сортер «Кольори» — це не просто іграшка, а інструмент, що відповідає п..

1020 грн.
new

У категорії Dungeons and Dragons представлені товари для любителів захоплюючої настільної гри Dungeons and Dragons (Підземелля та дракони, D&D, ДнД). Це знаменита на весь світ рольова гра, в процесі якої учасники вибудовують сюжетну лінію за бажанням – за допомогою дій своїх персонажів. Вся краса ігрового процесу полягає в тому, що неможливо передбачити результат - кожен діє на власний розсуд, реакція на дії інших персонажів непередбачувана.

У грі обов'язково є ведучий – це майстер, який уважно відстежує сюжетну лінію, відповідає за всіх персонажів – їх зустрічі, взаємодію, поведінку за різних обставин. По ходу гри постійно виникають питання, спірні ситуації, вирішити які майстер може відразу, чи шукає рішення у численних підказках правил.

Візуально-ігровий процес може виглядати як завгодно – це залежить від бажань учасників. Ті, хто часто розважається, проводячи час за грою D&D, вважають за краще придбати всілякі атрибути, що перетворюють ігровий процес на ефектну, феєричну виставу.

Представлені в розділі позиції витончених атрибутів для гри в Dungeons and Dragons – це ті предмети, які зроблять ігровий процес візуально привабливим, додають шарму і драйву. Всі аксесуари виготовлені з натурального, добре обробленого дерева, декоровані оригінальними малюнками, виконаними методом лазерного гравіювання. Нюанси оформлення та кольорова гама в асортименті.

Будь-який предмет із запропонованих позицій може стати чудовим подарунком для рідних, близьких, колег по роботі. Це оригінальний, красивий, престижний та корисний презент – зрозуміло, для тих, хто захоплюється настільними іграми.

Найширший вибір – Дощ майстра Dungeon Master. Розкішна складна ширма, яка стане в нагоді ведучому не тільки для демонстрації свого статусу, а й для зберігання інформації. Крім того, майстер може нагнітати інтригу, приховуючи свої дії за дошкою. У зібраному вигляді ширма компактна, що дуже зручно для зберігання. Можна вибирати дошку з різними малюнками та написами, різних кольорів.

У комплекті з дошкою йде Книга ведучого Dnd s5, яка містить корисну інформацію для створення історій. Книга має три розділи. Перший присвячений тонкощам створення всесвіту – у якому діятимуть персонажі. Існує кілька готових проєктів таких всесвітів. Але дозволяється не сліпо дотримуватися правил, а змінювати їх на власний розсуд. Або навіть створювати власні світи, несхожі на жодний із запропонованих – держави, народи, богів, монстрів, вигадувати різні події.

У другому розділі описуються способи побудови сценарію – знову можна скористатися готовими варіантами або вигадувати свої. Описуються можливі персонажі та події, методи складання карт. Використовуються багатогранні кубики та таблиці.

Правила третього розділу регламентують умови створення монстрів, проведення битв, зміну стану персонажів за різних обставин.

Ще одна ефектна та корисна річ у каталозі розділу – шикарна дерев'яна скринька у вигляді книги – своєрідне сховище для зберігання всіляких речей (ручок, олівців, документів, блокнотів, біжутерії), у тому числі аксесуарів настільних ігор.

Є в асортименті й додаткові предмети для гри - ігрові жетони, набори токенів, оцінювальні карти, дошки з переліком правил таверни DnD, картковий стіл Гвінта, піднос для гральних кісток у вигляді старовинної вежі.

Предмети не вимагають спеціального догляду – достатньо протирати їх м'якою тканиною.