Рекомендації на рахунок догляду за фермою для мурашок від ChiDe

Рекомендації на рахунок догляду за фермою для мурашок від ChiDe

Мати вдома тваринку бажають навіть найменші діти, але за кішкою чи собакою потрібен постійний нагляд. До того ж, не завжди в помешканні вистачає місця для розміщення великих за розміром вихованців. Чудовою альтернативою може стати ферма мурах, яка поміститься в будь-якій кімнаті та забезпечить хлопчику або дівчинці можливість спостерігати, що роблять комахи. Щоб майбутній власник та його батьки залишилися повністю задоволеними покупкою, варто серйозно підійти до вибору та завчасно дізнатися, як доглядати мурах у мурашиній фермі.

мурашина ферма купити


Виробник дерев’яних іграшок Чайд виготовляє різноманітні формікарії, використовуючи природні матеріали та зважаючи на потреби комашок. Наші розробки безпечні, гарні та приносять величезну користь дітям, адже допомагають навчитися відповідальності та турботливому ставленню до тварин, а також розвинути спостережливість. Мурашині ферми часто купують як подарунок на день народження або на Новий рік чи просто, що здійснити мрію дитини про власного хатнього улюбленця. Незважаючи на малий розмір, такі вихованці потребують уважного ставлення, і далі ми розповімо основні правила, яких варто притримуватися.


Мурашині ферми: особливості догляду

Найпоширеніші питання, які виникають у тих, в кого вже є мурашина ферма: як доглядати мурах при заселенні, чим годувати, як прибирати мініатюрне житло тощо. Перш за все, щоб ні в чому не помилитися, варто уважно прочитати інструкцію. Якщо вирішите формікарій купити на сайті chide.com.ua, то вона обов’язково буде в комплекті. Тепер більш детально про харчування, життєзабезпечення та інші важливі моменти:

  • Перед заселенням переконайтеся, що ферма мурашок відповідає вашим потребам з урахуванням обраної кількості членистоногих друзів. Частина камер має залишитися вільною.
  • Домівка мурах не має знаходитися під прямими сонячними променями.
  • Для годування підходить солодкий сироп (для матки), насіння або хлібні крихти. Їжі не має бути багато, інакше залишки почнуть гнити. Порції потрібно робити невеликими, спостерігаючи та прораховуючи оптимальну саме для ваших улюбленців.
  • На фермі треба підтримувати перший рівень вологості – для цього достатньо поповнювати запас води в поїлках або всередині штучного мурашника. Уникайте надмірного зволоження – про нього свідчитиме зменшена активність вихованців.
  • Уникайте різких переміщень.
  • Регулярно прибирайте мурашине житло – зручніше за все використовувати пінцет. На час чищення комах потрібно перемістити в спеціальні пробірки.


Формікарій купити можна з урахуванням усіх запитів: звертайтеся в магазин Chi de

мурашина ферма як доглядати мурахРозібравшись з головними правилами догляду, можна сміливо починати пошук оптимального будиночку для маленьких улюбленців. На вигідних умовах купити мурашину ферму з мурахами можна у перевіреного українського виробника Чайд. Ми робимо все, щоб наші клієнти отримували якісний товар та могли підібрати саме той формікарій, який їм підходить.

Обирати варто з урахуванням наявності досвіду володіння такими домашніми тваринками, віку дитини, виду маленьких пожильців та обраного місця для розміщення їх житла. У нас можна купити мурашину ферму для новачка (Міні, Мікро) із простою конструкцією та предметами першої необхідності для комах, а також максимальні комплекти, які відрізняються більшими розмірами та наявністю різноманітного декору. Дізнатися детальніше про товари допоможуть описи та фото. Якщо вам потрібна оригінальна, безпечна та пристосована для проживання комах мурашина ферма, купити її у виробника – найбільш вдале рішення!

Лідери продажів

Бізікуб 30*30*30 дерево. Бизиборд. Бізіборд. Бізікуб. Без фарби, максимально натуральний, ChiDe
Бізікуб 30*30*30 дерево. Бизиборд. Бізіборд. Бізікуб. Без фарби, максимально натуральний, ChiDe

Вітаємо в інтернет-магазині развиваючих бізібордів для дітей ChiDe!Ми маємо власне виробництво, і га..

stars stars stars stars stars відгуків 8
1699 грн.
Хіт
Бізікуб 30x30x30 см дерев'яний для дітей від 1 року ChiDe
Бізікуб 30x30x30 см дерев'яний для дітей від 1 року ChiDe

Новий бізікуб. Власне виробництво. Понад 25 зон для взаємодії: годинник; лабіринти; шестерні; музичн..

1799 грн.
Хіт
Великий ляльковий будиночок для Барбі з меблями  рожевий 105х29х72 см ChiDe
Великий ляльковий будиночок для Барбі з меблями рожевий 105х29х72 см ChiDe

Дерев'яний будиночок для ляльок із меблями – мрія кожної дівчинки. Ваша маленька принцеса з нетерпін..

1899 грн.
Хіт
Бізібудинок 55x30x30 дерев'яний
Бізібудинок 55x30x30 дерев'яний

Новий бізібудинок. Власне виробництво. Понад 25 зон для взаємодії: годинник; лабіринти; шестерні; му..

3199 грн. 2699 грн.
-15 % Хіт
Бізікуб кольоровий 30x30x30 см дерев'яний ChiDe
Бізікуб кольоровий 30x30x30 см дерев'яний ChiDe

Пропонуємо вам новий різнокольоровий бізіборд від бренду дитячих іграшок ChiDe. Цей бізіборд зроблен..

stars stars stars stars stars відгуків 11
1899 грн. 1699 грн.
-10 % Хіт