Дерев'яні іграшки від ChiDe - це найкращий друг для твого малюка

Дерев'яні іграшки від ChiDe - це найкращий друг для твого малюка

Пластик успішно увійшов у наше повсякденне життя. Його застосовують для виготовлення побутових приладів, предметів інтер'єру, кухонних атрибутів і… навіть іграшок. Ви, будучи батьками, напевно помічали, що товари для дітей із пластику виглядають досить привабливо. Вони яскраві, цікаві, гарні. Але навіть зовнішній вигляд іграшок для Вас не відіграє настільки важливу роль, як їх безпека, згодні? На жаль, пластикові вироби не завжди нешкідливі, адже у складі даного матеріалу можуть бути токсичні речовини та інші небезпечні домішки. Саме через це Ви часто відмовляєтеся від їхньої покупки, чи не так? Щоб порадувати дитину та приємно її здивувати, Вам рекомендується купити дерев'яні іграшки.

 

Дерев'яні іграшки: які обрати розваги для дітей різного віку?

Дерев'яні іграшки від виробника

Іграшка - справжній друг для кожної дитини з моменту її народження. Коли маму з малюком виписують із пологового будинку, тато купує не лише квіти та святкові кульки, а й іграшки. Це всілякі брязкальця, підвіски, гумові кільця. З перших днів життя Вам слід приділяти особливу увагу якості виробів. Якщо пластикові Вас з яких-небудь причин не влаштовують, тоді спокійно вибирайте дерев'яні іграшки. З 6 місяців і протягом всього дошкільного віку малюків цікавлять всілякі розваги зі звуковим супроводом. Їм подобається коли дерев'яні іграшки для дітей рухаються, співають, повторюють слова. На другому році життя кожна дитина буде у захваті від дидактичних іграшок. М'ячики, кубики, пірамідки, коробочки-стаканчики викликають у цьому віці захоплення, а також дозволяють малюкові розвинути дрібну моторику та сенсорику. Після виповнення 3 років Вам рекомендується обрати для свого маленького дива дерев'яні іграшки розвиваючі. Це бізіборди, бізікубіки, бізідоміки та інші атрибути. Чим більше елементів прикріплено до дошки, тим складнішою та цікавішою вона стає для малюка. У цей же період варто купити дерев'яні іграшки для дітей, що відповідають їхній статі. Наприклад, юні принцеси будуть у захваті від нової лялечки, а принци - машинок, роботів-трансформерів, літаків, танків та інше. У дошкільному віці доречно також дерев'яні іграшки Монтессорі купити Україна. Вони підштовхують дитину до самонавчання та саморозвитку.

Перш ніж дерев'яні розвиваючі іграшки купити Україна, Вам напевно хочеться дізнатися про їхні переваги та особливості. Чому ж варто обрати їх, а не пластикові? Користь дерев'яних іграшок у наступному:

  1. Вони є абсолютно безпечними та гіпоалергенними, тому що виробляються із застосуванням натурального дерева.
  2. Розваги можуть пропонуватись різних видів. Серед найбільш популярних можна відзначити бізіборди, бізікубіки, бізідоміки та інші розвиваючі атрибути.
  3. Дерев'яні іграшки Україна міцні. Навіть у разі падіння вони не розбиваються на уламки, чого не можна сказати про пластикові.
  4. Ці вироби гігієнічні. Їх можна легко протерти мочалкою із порошком. Вони швидко висихають та ефективно очищаються від різного роду забруднень.

 

Купити дерев'яні іграшки у нас – подарувати малюкові море позитивних емоцій!

Ми, магазин дерев'яних іграшок ChiDe, пропонуємо здійснити покупку саме на нашому сайті chide.com.ua. Ви, шановні батьки, будете в захваті від асортименту. У нас є різноманітні дерев'яні іграшки ChiDe. Ми самі є їхніми безпосередніми виробниками! Вони відрізняються красою, проте водночас досить простою конструкцією. Кожен виріб виготовляється з урахуванням віку малюка. Наприклад, для створення товарів для дітей до 3 років ми не використовуємо дрібних деталей. А для малюків старшого віку у нас реалізуються цікаві розважальні вироби. Їм буде чим зайнятися, коли Ви, наприклад, готуєте їжу на кухні або прибираєте. Вони не будуть відволікатися, адже всі дитячі іграшки від виробника Чайд хитромудрі та цікаві. У нас Ви можете замовити різноманітні вироби, серед яких:

  • бізіборди;
  • бізікубики;
  • бізідомики;
  • ляльки;
  • лялькові будиночки та інші.

Ми раді, що ви обрали саме наш магазин. Ми дбаємо про Вас і Ваших діток, тому пропонуємо тільки найкращі товари!

Лідери продажів

Бізікуб 30*30*30 дерево. Бизиборд. Бізіборд. Бізікуб. Без фарби, максимально натуральний, ChiDe
Бізікуб 30*30*30 дерево. Бизиборд. Бізіборд. Бізікуб. Без фарби, максимально натуральний, ChiDe

Вітаємо в інтернет-магазині развиваючих бізібордів для дітей ChiDe!Ми маємо власне виробництво, і га..

stars stars stars stars stars відгуків 13
1699 грн.
Хіт
Бізікуб 30x30x30 см дерев'яний для дітей від 1 року ChiDe
Бізікуб 30x30x30 см дерев'яний для дітей від 1 року ChiDe

Новий бізікуб. Власне виробництво. Понад 25 зон для взаємодії: годинник; лабіринти; шестерні; музичн..

stars stars stars stars stars відгуків 8
1799 грн.
Хіт
Великий ляльковий будиночок для Барбі з меблями  рожевий 105х29х72 см ChiDe
Великий ляльковий будиночок для Барбі з меблями рожевий 105х29х72 см ChiDe

Дерев'яний будиночок для ляльок із меблями – мрія кожної дівчинки. Ваша маленька принцеса з нетерпін..

2499 грн.
Хіт
Бізікуб кольоровий 30x30x30 см дерев'яний ChiDe
Бізікуб кольоровий 30x30x30 см дерев'яний ChiDe

Пропонуємо вам новий різнокольоровий бізіборд від бренду дитячих іграшок ChiDe. Цей бізіборд зроблен..

stars stars stars stars stars відгуків 21
1799 грн.
Хіт
Бізібудинок 55x30x30 дерев'яний
Бізібудинок 55x30x30 дерев'яний

Новий бізібудинок. Власне виробництво. Понад 25 зон для взаємодії: годинник; лабіринти; шестерні; му..

stars stars stars stars stars відгуків 7
3199 грн. 2699 грн.
-15 % Хіт