Бізібудиночок рожевий "Зоряне небо" для дівчинки. Розвиваюча іграшка від ChiDe. Розмір 63*39*39

Код товару: I-130

7399 грн.
 • В наявності
 • Залишилось: 4

Сьогодні купили: 4

 • Icon

  Швидка доставка

 • Icon

  Оплата готівкою або карткою на сайті

 • Icon

  Відправка щоденно при замовленні до 14:00

 • Icon

  Гарантія якості

 • Опис
 • Характеристики
 • Бізіборд "Зоряне небо" - це дивовижний ігровий будиночок для маленьких дівчаток, який дозволить їм розвивати спритність, координацію, мислення, уяву та фантазію.

  Особливістю цієї моделі є дах будиночка, зроблений з наскрізними отворами у вигляді зірочок та місяця. Коли вмикається світло всередині будиночка, зірочки та місяць відображаються на стінах та стелі кімнати, створюючи затишну та загадкову атмосферу. Друга сторона даху будиночка – це дошка для малювання крейдою. Тут дівчинка може розвивати свій творчий початок, малюючи та створюючи свої витвори мистецтва.

  Перша сторона будиночка укомплектована різними замочками, які дитина повинна відчинити, щоб двері відкрилися. Це сприяє розвитку логічного мислення, терпіння та спритності ручок та пальчиків. Двері створені спеціально для гри в будиночок, де можна відчиняти та зачиняти двері, а всередині посадити іграшки чи ляльки. На верхній частині будиночка розташований механізм шестерня, який масажує маленькі пальчики. Шестерні пов'язані в один ланцюг, тому обертаючи одну з них, дівчинка може змусити обертатися та інші. Крім того, тут є дзвіночок та зірочки-шестерні для зміцнення пальчиків.

  На другому боці будиночка є віконце з клямкою, намистинки на ниточках для зміцнення пальців та покращення їх рухів. Намистинки можна перебирати: тримаючи однією рукою ниточку, другою - рухати намистинку, таким чином відбувається міжпівкульний розвиток. Для розвитку пальчикового захвату тут є прищіпки для білизни, а також елементи, що знайомлять дітей з побутом - вимикач, розетка з вилкою, дерев'яна фігурка у вигляді футболки з блискавкою та поясними застібками, а також липучки.

  На третій стороні на дитину чекає слоник з повітряними кулями - на них дитині треба надіти резиночки. Також тут є лабіринт з перешкодами - дитина повинна провести фішку зліва направо, і назад. Для сприйняття форми та кольору тут є маленький сортер на липучці. Далі механізм для кидання фішок та сателіт із зірочками, який обертається.

  На четвертій стороні - будиночок з комірками, інерційна котушка з рибкою на ниточці, що розвиває пальчиковий захват. Також тут є шнурівка, де дитина може розвивати пальчики; обертається калейдоскоп , велосипедний дзвінок та меблевий ролик. А так само лабіринт з бігунком-ведмедиком у вигляді зигзагу.

  Бізидом для дівчинки "Зоряне небо" - це захоплююча і розвиваюча іграшка. Це просто рай для маленьких пальчиків із безліччю тактильних елементів. Це чудовий вибір для батьків, які дбають про розвиток своєї дитини. Вибираючи будиночок від ChiDe -  ви обираєте якість та користь.

 • Основні
  Кому купують: Дівчаткам від 6 місяців до 4 років

Відгуки про товар

 • 0 відгуків
 • 0 Оцінка