Бізіборд «Розвивайка» 60×40 см з рахівницею різні кольори, розвиваюча дошка для дітей від 8 місяців до 3 років, ChiDe

Код товару: В-0053

2500 грн.
 • В наявності
 • Залишилось: 1

Сьогодні купили: 4

 • Icon

  Швидка доставка

 • Icon

  Оплата готівкою або карткою на сайті

 • Icon

  Відправка щоденно при замовленні до 14:00

 • Icon

  Гарантія якості

 • Опис
 • Характеристики
 • Представляємо вам наш унікальний набір ігор для розвитку моторики, інтелекту та логіки нашого бізіборду, що розвиває, розміром 60*40 см. Доступні наступні кольори: фіолетовий, мікс, зелено-блакитний, чорно-червоний, рожево-м'ятний.У цьому наборі міститься 25 різноманітних деталей, які допоможуть вашій дитині розвинутися і покращити свої навички. Ось що включено до набору:

  1.Набір дерев'яних цифр: Дитина зможе вчитися розпізнавати та рахувати цифри, розвиваючи свої математичні навички.

  2.Роликове колесо: Дитина зможе прокотити колесо спеціальними доріжками, покращуючи свою моторику та координацію рухів.

  3.Лабіринт «Хвиля»: Дитина зможе переміщати кульку лабіринтом, слідуючи хвилеподібним шляхам, розвиваючи свою дрібну моторику і сенсорні навички.

  4.Лабіринт «Зигзаг»: Дитина зможе проводити кульку по зигзагоподібному лабіринту, тренуючи свою логіку та просторове мислення.

  5.Шестерні з бісером усередині: Дитина зможе обертати шестерні і спостерігати, як з-під них з'являються різні тварини. Це розвиває його моторику та візуальне сприйняття.

  6.Ремінець із застібкою: Дитина зможе вчитися застібати та розмотувати ремінець, розвиваючи свою моторику та навички самообслуговування.

  7.Спіннер: Дитина зможе крутити спіннер і спостерігати за його рухом, покращуючи свою моторику та концентрацію уваги.

  8.Дверцята: У наборі є 4 дверцята, які дитина може відкривати та закривати, розвиваючи свою моторику та розуміння причинно-наслідкових зв'язків.

  9.Шпінгалет: Дитина зможе застібати та розв'язувати шпингалет, розвиваючи свою моторику та навички дрібної моторики.

  10.Гачок: Дитина зможе підвішувати та знімати предмети за допомогою гачка, розвиваючи свою моторику та координацію рухів.

  11.Закрутка: У наборі є 2 закрутки, які дитина може закручувати та відкручувати, розвиваючи свою моторику та навички дрібної моторики.

  12.Вікна із зображеннями тварин: Дитина зможе змінювати зображення за допомогою ручки, спостерігаючи за різними тваринами, розвиваючи свою моторику та візуальне сприйняття.

  13.Вбудований замок з ключем: Дитина зможе відкривати та закривати замок за допомогою ключа, розвиваючи свою моторику та навички самообслуговування.

  14.Рахівниця різнокольорова: Дитина зможе рахувати та переміщати різнокольорові кульки спеціальними петлями, розвиваючи свої математичні навички та моторику.

  15.Блискавка: Дитина зможе застібати та розстібати блискавку, розвиваючи свою моторику та навички самообслуговування.

  16.Годинники: Дитина зможе переміщати стрілки годинника, вчитися рахувати час і розвивати свої математичні навички.

  17.Шнурівка: Дитина зможе протягувати шнурок через отвори та в'язати вузли, розвиваючи свою моторику та навички дрібної моторики.

  18.Розетка з вилкою: Дитина зможе вставляти та виймати вилку з розетки, розвиваючи свою моторику та навички самообслуговування.

  19.Зображення тварин: У наборі є різноманітні зображення тварин, які допоможуть дитині впізнавати та розрізняти різних тварин.

  Всі ігрові елементи надійно закріплені, щоб уникнути поломок або відриву завдяки міцній МДФ-плиті товщиною 8 мм і надійній системі кріплень. Вікове обмеження для використання нашого бізіборду, що розвиває, — від 8 місяців до 3 років. Будь ласка, зверніть увагу, що колір ігрових елементів може відрізнятись від зразка.

Відгуки про товар

 • 0 відгуків
 • 0 Оцінка