Бізіборд "Класичний" Від виробника для дітей ChiDe

Код товару: 074

Артикул: 074-1

1249 грн.
 • В наявності
 • Залишилось: 3

Сьогодні купили: 3

Кому купують:

Дітям від 1 до 3-4 років

 • Icon

  Швидка доставка

 • Icon

  Оплата готівкою або карткою на сайті

 • Icon

  Відправка щоденно при замовленні до 14:00

 • Icon

  Гарантія якості

 • Опис
 • Характеристики
 • Методика Марії Монтессорі одна з найпопулярніших у педагогіці. Саме для правильного впровадження цього методу у виховання дітей і розробленні бізідошки. За допомогою шестерней, сортувачів, замочків та інших рухливих елементів іграшка допомагає розвивати моторику, логіку, увагу, уяву, просторове мислення та навіть орієнтування за годинником. Ця бізідошка від Chi De буде чудовою першою розвивайкою для малюка, адже не має складних елементів, виготовлена з якісних матеріалів і пофарбована сертифікованими для дитячих іграшок фарбами. Характеристики: Колір: Різнобарвний. Матеріал: Фанера. Розмір упаковування: 40 см на 30 см

 • Основні
  Матеріал Фанера
  Кому купують: Дітям від 1 до 3-4 років

Комплекти

З цим товаром купують

Ключниця настінна дерев'яна "Дім там, де сім'я" 40х25 см ChiDe

Ключниця настінна дерев'яна "Дім там, де сім'я" 40х25 см ChiDe

Вибираючи ключницю в квартиру, зверніть увагу на вироби з дерева ручної роботи. Вони дають..

790 грн.

Відгуки про товар

 • 0 відгуків
 • 0 Оцінка

Часті питання

Що таке бізіборд?
Бізіборд (від англ. Busy board, цікава дошка) - це дерев'яна дошка з різними елементами для розвитку дрібної моторики та мислення дитини. Як правило, на дошці, що розвиває, розміщують тактильні елементи, двецята на замочках, коліщатка, вентилі, кнопочки і перемикачі, елементи одягу (блискавки, липучки, гудзики), шнурівки, різні сортери, тріскачки, лампочки, шестерні та інше. Головне завдання бізіборду – надання дитині цікавих та безпечних об'єктів для самостійного дослідження. Більшість дітей з 8-10 місяців вже починають проявляти пекучий інтерес до навколишніх предметів (вимикачі, дверні ручки, ящики, замочки, ремінці). Вони з народження спостерігають, як батьки щодня користуються цими речами, але рідко дозволяють це їм самим. Причин на те багато - від небезпеки прищемити ручку до банальної втоми від постійного вимикання світла в невідповідний момент. І тут зібрані на дошці цікавості дуже доречні. Дитина довго з користю займається і з батьками, і самостійно.
Чи кожній дитині потрібен бізіборд?
Безперечно, жити без бізиборду можна — так виросли ми з вами. Однак, напевно, вам зустрічалися численні коментарі: «як шкода, що в наш час не було таких іграшок» або «шкода, що мої вже виросли…». Такі слова від батьків чітко дають зрозуміти – річ потрібна! І не випадково, адже, як відомо, щоб нерви були цілі, треба дати дитині цікаве поле діяльності. Наші руки не для нудьги. А коли дитині нудно, вона привертає увагу і не дає спокійно зробити необхідні справи. Тому хороший бізіборд здатний не тільки розважити та розвинути здібності дитини, а й полегшити життя мамам та татам.
Види бізібордів: який обрати?
Класичні прямокутні дошки – безпечний варіант, який дуже заощаджує простір. Однак, якщо розмір дошки більше 40 см, дошку потрібно буде закріпити. Подвійні або двосторонні – зручний, стійкий варіант за умови наявності жорсткого зчеплення дощок між собою. Плюси: мобільність, розташування елементів дошки під кутом до обличчя малюка. У формі куба чи будиночка. Плюси: мобільність, функціонал будиночка, стійкість. Мінус – не так зручно грати нижніми елементами У формі персонажа чи іншого предмета (фрукт, тварина, дерево, будиночок, машинка, корабель тощо). Плюс – незвичайний вигляд. Мінусом, як правило, є обмежене наповнення. М'які бізімодулі та бізібуки – це вже не дошки, але варті згадки. Вони пошиті з текстильних матеріалів і є м'якими пірамідками, книжками тощо.